Trenérské kurzy

ČAM ve spolupráce s Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy otevírá pro zájemce o studium trenérské školy pro motokros a enduro licence C a B trenérský kurz.

V licence B se jedná o druhé nejvyššíé trenérské vzdělání a úspěšné absolvování tohoto kurzu též opravňuje k získání živnostenského listu včetně přiznání trenéra licence B – II. třídy. Dále s licencí B je možné absolvovat v případě zájmu dvouleté studium trenérské školy k dosažení nejvyššího možného vzdělání  – licence A – I. třídy.

Výuka probíhá na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (FTVS). FTVS zajišťuje teoretickou výuku, Český amatérský motosport poté zajišťuje praktickou výuku.

FTVS otevírá kurzy 2x ročně, v únoru a září. V současné chvíli má ČAM naplánované otevření trenérského kurzu na září 2018, protože studenti posledního kurzu ještě nemají kurz ukončen.

Cena za kurz je 8900,- Kč v případě že uchazeč má maturitní vzdělání. Pokud je uchazeč nematurant je nutné na FTVS absolovat kurz pro nematuranty. Tento kurz je jednou za rok na jaře (přesný termín ještě na FTVS neví) a stojí 4000,- Kč. Přihlášky je nutné zaslat do 31.12.2016 na email: camsefl@seznam.cz. Platba za kurz proběhne po přijetí přihlášky.

Přihláška

Pro více informací kontaktujte předsedu ČAM p. Jan Šefl

Tel: 602 337 110

email: camsefl@seznam.cz

TOPlist